Traktoriáda Rozseč

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ročníky
Ročník 2013 PDF Tisk Email

RYCHLOSTNÍ  ZÁVOD

kategorie: fréza

1. místo: Pražan Václav st.

2. místo: Vach Martin

3. místo:

kategorie: domácí výroba

1. místo: Nekola Jiří

2. místo: Konečný Petr

3. místo: Štoudek Tomáš

kategorie: tovární

1. místo: Kosina Martin

2. místo: Kotouček Lukáš

3. místo: Šutera Břetislav

kategorie: veterán

1. místo: Hofmann Jiří

2. místo: Jílek Jiří

3. místo:

kategorie: závodní

1. místo: Pražan Václav ml.

2. místo: Kalas Rostislav

3. místo: Šutera Břetislav

 

SPRINT

kategorie: fréza

1. místo: Pražan Václav

2. místo: Vach Martin

kategorie: domácí výroba

1. místo: Nekola Jiří

2. místo: Soukup Ondřej

3. místo: Lizna Zdeněk

katezorie: tovární

1. místo: Jančev Vladimír

2. místo:

3. místo: Karásek Jan

4. místo: Krejčí Radek

kategorie: veterán

1. místo: Jílek Jiří

2. místo: Hofmann Jiří

3. místo:

kategorie: závodní

1. místo: Kalas Petr

2. místo: Toman Josef

3. místo: Pražan Václav ml.

 

JÍZDA ZRUČNOSTI

1. místo: Andrle David

2. místo: Šutera Pavel

3. místo: Hlouš Bohumil

 

TRAKTOR SYMPAŤÁK

1. místo Jančev Vladimír

 
Ročník 2012 PDF Tisk Email

 

RYCHLOSTNÍ ZÁVOD

kategorie: fréza

1. místo: Vlastimil Pivoňka

2. místo: Pavel Chmelíček

3. místo: Václav Pražan

 

kategorie: domácí výroba

1. místo: Josef Vlasák

2. místo: Zdenek Machát

3. místo: Michal Bednář

 

kategorie: tovární

1. místo: Martin Kosina

2. místo: Lukáš Kotouček

3. místo: Vladimír Jančev

 

kategorie: veterán

1. místo: Josef Marek

2. místo: Jiří Jílek

3. místo:

 

kategorie: závodní

1. místo: Václav Pražan

2. místo: Michal a Petr Habusta

3. místo: Martin Chlebovský

 

TRAKTOR SILÁK

 

kategorie: domácí výroba

1. místo: Zdenek Machát

2. místo: Josef Vlasák

3. místo: Pavel Sadílek

 

kategorie: tovární

1. místo: Vladimír Jančev

2. místo: Radek Krejčí

3. místo: Jakub Uhlíř

 

kategorie: veterán

1. místo: Josef Marek

2. místo: Stanislav Mareček

3. místo: Milan Urbánek

 

kategorie: závodní

1. místo: Petr Kalas

2. místo: Jaroslav Bervid

 

SPRINT

kategorie: fréza

1. místo: Pavel Chmelíček

2. místo: Václav Pražan

 

kategorie: domácí výroba

1. místo: Petr Konečný

2. místo: Zdenek Machát

3. místo: Martin Kosina

 

kategorie: tovární

1. místo: Pavel Peša

2. místo: Vladimír Jančev

3. místo: Josef Vitoul

 

kategorie: veterán

1. místo: Josef Marek

2. místo: Stanislav Mareček

3. místo: Martin Kosina

 

kategorie: závodní

1. místo: Václav Pražan

2. místo: Petr Kalas

3. místo: Michal + Petr Habusta

 

JÍZDA ZRUČNOSTI

1. místo: Marcel Prudký

2. místo: Vlasta Teplý

3. místo: Eda Procházka

 

TRAKTOR SYMPAŤÁK

1. místo Vilém Neděla (číslo stroje 41)

 

 
Ročník 2011 PDF Tisk Email

V roce 2011 se traktoriáda konala 25. 6.

Výsledky:

RYCHLOSTNÍ  ZÁVOD

Kategorie: fréza
1. místo: Martin Vach
2. místo:  Míša Hofmann

Kategorie: domácí výroba
1. místo: Rostislav Kalas
2. místo: Vlastislav Tichý
3. místo: Josef Vlasák

Kategorie: tovární
1. místo: Josef Vitoul
2. místo: Vladimír Jančev
3. místo: Pavel Šutera ml.

Kategorie: veterán
1. místo: Jaromír Šenkýř
2. místo: Lukáš Kotouček
3. místo: Martin Kosina

Kategorie: závodní
1. místo: Petr Habusta
2. místo: Václav Pražan
3. místo: Petr Kalas

TRAKTOR SILÁK

Kategorie: fréza
1. místo: Martin Vach

Kategorie: domácí výroba
1. místo: Alois Hroza
2. místo: Josef Vlasák
3. místo: Lukáš Bräuer

Kategorie: tovární
1. místo: Ing. Dočekal
2. místo: Marcel Prudký
3. místo: Vladimír Jančev

Kategorie: veterán
1. místo: Stanislav Mareček
2. místo: Pavel Jíra
3. místo: Maik Fiala

Kategorie: závodní
1. místo: Petr Kalas
2. místo: Michal Habusta

SPRINT

Kategorie: fréza
1. místo: Martin Vach
2. místo:  Míša Hofmann

Kategorie: domácí výroba
1. místo: Vlastislav Tichý
2. místo: Zdeněk Machát
3. místo: Jaroslav Zřídkaveselý

Kategorie: tovární
1. místo: Vladimír Jančev
2. místo: Ing. Dočekal
3. místo: Pavel Šutera ml.

Kategorie: veterán
1. místo: Lukáš Kotouček
2. místo: Pavel Jíra
3. místo: Jaromír Šenkýř

Kategorie: závodní
1. místo: Petr Kalas
2. místo: Michal Habusta
3. místo: Martin Chlebovský

JÍZDA ZRUČNOSTI

1. místo: Marcel Prudký  - čas  0:53,41
2. místo: Pavel Šutera  - čas 1:04,75
3. místo: Aleš Peša  - čas 1:17,22

 

 
Strana 1 z 3